Jak doprowadzić faceta do orgazmu?

jak doprowadzić faceta do orgazmu

Seks ma na celu zadowolenie obojga partnerów. Oboje powinni czuć się ze sobą komfortowo i swobodnie. Nie powinniśmy też ulegać presji i zadowalać partnera wbrew sobie. Ale warto czasami zgłębić swoją wiedzę na temat ogrgazmu u faceta i sprawić mu przyjemność. Z artykułu dowiesz się także jak szybko doprowadzić faceta do ogazmu – to może dać satysfakcję również tobie – oraz jak radzić sobie z brakiem orgazmu u faceta.

Zanim zaczniecie - na co zwrócić uwagę?

Na początek ustalmy ,że zbliżenie wymaga zawsze zgody obojga. Obie osoby muszą być chętne i czuć się dobrze. Seks nigdy nie powinien być przymuszony. Zgoda może być werbalna. Możemy zapytać wprost “Chcesz tego?”, “Mogę?” czy “Jest w porządku?”. Takie bezpośrednie pytanie da nam konkretną odpowiedź. Zgoda może być także niewerbalna, czyli za pomocą gestów czy mimiki można odczytać czy druga osoba jest chętna. Taki sposób lepiej praktykować, kiedy już spotkaliście się więcej razy i po prostu lepiej się znacie. 

Tak jak o zgodzie taki i o zabezpieczeniu należy pomyśleć wcześniej. I to dotyczy wszystkich par, bez względu na orientację. Zamieszczone rady mają charakter uniwersalny. Orgazm u faceta może wywołać zarówno kobieta jak i mężczyzna. To jak szybko doprowadzisz faceta do ogazmu nie zlaeży tylko od ciebie. Mężczyzna może mieć zły nastrój, stresujący dzień, być zmęczony czy zwyczajnie nie mieć ochoty. Należy to zaakceptować i uszanować. 

para orgazm u faceta

Jak szybko doprowadzić faceta do orgazmu?

Stymulacja mężczyzny jest o wiele łatwiejsza od symulacji kobiety. Ale nie oznacza to, że możemy bagatelizować niektóre sprawy. Spraw by facet był rozluźniony, nieskrępowany i miał odwagę. Dodaj mu pewności siebie mówiąc ,że dobrze wygląda czy po prostu mamy na niego ochotę.

Spróbuj zacząć od składania pocałunków na całym jego ciele. Rozpocznij od głowy i szyi, nie zapominając o wrażliwych uszach. Spróbuj lekko muskać je zębami. Obserwuj jego reakcję. Możesz nie wiedzieć ale uszy to jedna ze stref erogennych u mężczyzny. Nie jest to tylko tak oczywiste miejsce jak penis. Odkrycie czułych miejsc sprawi,że nauczysz się jak szybko doprowadzić faceta do orgazmu. Składając pocałunki rób to delikatnie i powoli, skupiając się na każdym ruchu. Płynnie przechodź do kolejnych partii ciała, kierując się coraz niżej. Nie krępuj się. Faceci lubią jak ktoś przejmuje inicjatywę. To prosta droga do orgazmu u faceta. 

Masuj brzuch i uda. Delikatnie okrężnymi ruchami ale możesz też drapać lekko paznokciami. To na pewno sprawi mu przyjemność. Raczej nie dotykaj stóp, może to być niekomfortowe lub drażniące. Kiedy już tak stopniujesz napiecie to dojdziesz w końcu do najczulszego miejsca. Tutaj od orgazmu u faceta dzielą cię minuty czy nawet sekundy. 

  • Dobrym początkiem jaki i grą wstępną jest masaż.
  • Można posłużyć się olejkami, aby sprawniej i przyjemniej masować skórę. Najlepiej zacząć od pleców i po czasie przejść do innych stref. 
  • Nastrojowa muzyka, przygaszone światło i dobre jedzenie to przepis na sukces. 

Orgazm u faceta - kulminacja przyjemności

Jesteśmy już od krok od pełnej odpowiedzi jak doprowadzić faceta do orgazmu. Zanim jednak skupisz się na penisie, otocz uwagą jądra. Zajmij się nimi delikatnie, ponieważ są wrażliwe. Nie szczyp i nie gryź. Między odbytem a moszną jest jeszcze jeden punkt warty uwagi. Jest to męski punkt G. Pomoże on doprowadzić do orgazmu u faceta. Masuj go okrężnymi ruchami. U nasady penisa także znajduje się wrażliwa część. Możesz chwycić go tworząc obręcz i wprowadzić go w ruch. 

Zbliżając się do kulminacji zajmij się szczytem penisa. Także tuż pod główką penisa jest bardzo wrażliwy punkt. Dotyk w tym miejscu z pewnością sprawi mu ogromną rozkosz. Możesz do pieszczot użyć swoich ust. Staraj się jednak nie ugryźć faceta, jest to dla niego bardzo bolesne. Obserwuj i reaguj. Pozwoli to dowiedzieć się ci czego potrzebuje facet. Mężczyźni są też wzrokowcami. Koronkowa bielizna, zmysłowe ruchy. To wszystko buduje atmosferę, w której orgazm u faceta będzie wisiał w powietrzu.

Sprawdź również: Czy prezerwatywa chroni przed ciążą?

orgazm jak zrobić

Brak orgazmu u faceta - dalsze kroki

Jeśli przedstawione rady nie działają to koniecznie najpierw trzeba porozmawiać – szczerze i bez tabu o swoich problemach i oczekiwaniach. Między dwojgiem ludzi nie powinno być niedomówień w tej kwestii, na którą się decydują. Rozmowa to fundament każdej relacji.

W przypadku poważnych problemów czyli długotrwałego braku orgazmu u faceta należy poszukać terapeuty dla par, psychologa czy psychiatry. Jeśli problemy pochodzą z fizjologi to trzeba udać się do lekarza i wykonać odpowiednie badania.

Sprawdź: Orgazm na rowerze – wskazówki.