Orgazm na rowerze – czy jest możliwy? Kilka wskazówek

orgaz na rowerze

Chyba każdy z nas jeździł na rowerze, jest to jeden z najbardziej popularnych sportów na świecie. Podczas jazdy rowerem siedzimy na sidełku, wraz z ruchami ciała nasze narządy płciowe ocierają się, co może prowadzić do orgazmu. Sprawdzamy czy orgazm na rowerze jest możliwy i jeśli tak to jak go osiągnąć.

Orgazm na rowerze - jak go osiągnąć

Na wstępie warto zaznaczyć, że dotyczy on w zdecydowanej większości kobiet. Dla mężczyzny taka stymulacja jest niewystarczalna do osiągnięcia szczytowania. Warto wybrać siodełko dopasowane do naszej budowy anatomicznej, zazwyczaj lepiej sprawdzają się siodełka o szerszej części przedniej, czyli miej sportowe. 

Wskazówki jak osiągnąć orgazm na rowerze:

  1. Ustawmy prawidłowo siodełko – nieznacznie wyżej od linii kierownicy. Warto by przednia część siodełka była ustawiona wyżej niż tylna.
  2. Rozpocznijmy jazdę, odprężmy się
  3. Starajmy się jechać z jednostajnie z stałą prędkością 
  4. Rozpocznijmy stymulację łechtaczki siodełkiem. Powinny to być ruchy cykliczne powtarzające się z stałą intensywnością
  5. Orgazm na rowerze wymaga ćwiczeń, nie zważajmy na pierwsze niepowodzenia
siodełko rowerowe a orgazm

Orgazm podczas jazdy rowerem a zdrowie

Powinniśmy być świadomi, że częste doprowadzanie się do orgazmu poprzez mocne bodźce polegające na ocieraniu się naszym kroczem o siodełko mogą sprawić, że będziemy mniej czuli podczas tradycyjnego stosunku. Nie ma jednak zasady i informujemy jedynie, że występuje takie ryzyko. 

Wynika ono z tego, że bodźce podczas jazdy rowerem mogą być silniejsze od tych w łóżku, co sprawi, że nasz organizm się do nich przyzwyczai.

Pomijając opisany przypadek, orgazm ma rowerze jak każdy inny organizm jest zdrowy dla naszego organizmu i pozytywnie wpływa na nasz organizm. Pamiętajmy, że robimy to dla swojej przyjemności. Osiągnięcie orgazmu na rowerze wymaga ćwiczeń i czasu, więc pierwsze próby mogą okazać się niesatysfakcjonujące.

Szczytowanie na rowerze - co mówią kobiety?

Jak wykazały wielokrotnie ankiety szczytowanie na rowerze jest możliwe. Niewiele kobiet wie, jednak, że osiągnięcie orgazmu na rowerze nie jest trudne, przez co nie podejmują prób. Większość bo ponad 90% kobiet nigdy nie dostała orgazmu na rowerze. Taki wynik jest spowodowany zarówno niewiedzą jak i braku podejmowania prób prze kobiety.

Tak więc jeśli będziesz następnym razem jeździła na rowerze i będziesz miała ochotę na nutkę szaleństwa spróbuj, a może okazać się, że to będą przyjemne doznania. Jednak nie warto nakładać na siebie presji, potraktujmy to jako zabawę a orgazm na rowerze przyjdzie po czasie sam.