Jak pomóc rosnąć piersiom?

stanik - jak pomóc rosnąć piersią

Chcemy, aby piersi były jędrne. Co więcej, czasami chcemy, aby piersi były też większe. Nie chcemy jednak decydować się na inwazyjną i drogą operację powiększenia piersi. W takiej sytuacji szukamy sposobów na domowe powiększenie piersi. Czy takie metody istnieją? Co zrobić, żeby piersi szybciej rosły?

Dylemat rozmiaru

Piersi są symbolem kobiecości. W każdym rozmiarze – małym czy dużym. Niestety nie zawsze kobiety posiadają właśnie takie piersi jakie by chciały mieć. Narzekają ,że są za małe, za duże, zbyt opadające, niesymetryczne. Z pomocą na takie problemy przychodzi w tym przypadku medycyna estetyczna, która może poprawić niemal każdy aspekt naszego ciała. Co jednak kiedy zwyczajnie nie mamy pieniędzy lub nie chcemy poddawać się operacji? Można przetestować domowych sposobów na szybszy wzrost piersi. Nie ma gwarancji rezultatów ale nic nie zaszkodzi spróbować. Zatem co zrobić, żeby piersi szybciej rosły? 

jak pomóc rosnąć piersią

Masaż piersi

Jako najskuteczniejszą z dostępnych domowych metod uznaje się masaż piersi. Konsekwencja w działaniu jest tu konieczna do osiągnięcia jakiegokolwiek rezultatu. Należy wykonywać taki masaż minimum 15 minut dziennie, codziennie. Zmiany nie przyjdą od razu, ale już po kilku tygodniach możliwa będzie zmiana rozmiaru piersi o jeden rozmiar. Ciepłymi dłońmi masuj piersi w kierunku do środka klatki piersiowej.

Ćwiczenia

Jako ćwiczenie polecane na rozbudowę klatki piersiowej podaje się tak zwany odwrócony mostek. Nie jest to skomplikowane ćwiczenie i warto wykonywać je przez kilka minut każdego dnia. Kładziemy się brzuchem na macie. Rękami unosimy i podtrzymujemy tułów, odpychając się najbardziej jak to tylko możliwe. Wytrzymujemy kilka chwil. Zrób w ten sposób kilka powtórzeń tego ćwiczenia. Jakie są jeszcze inne sposoby na zwiększenie piersi?

Fitoestrogeny

Jako sposób na zwiększenie piersi można wypróbować kurację fitoestrogenami. Jak sama nazwa podpowiada, fitoestrogeny to roślinny odpowiednik estrogenów. Sugeruje się ,że fitoestrogeny nie powodują takich skutków ubocznych jak prawdziwe estrogeny. Dodatkowo spekuluje się ,że fitoestrogeny mogą mieć działania przeciwzapalne czy też przeciwnowotworowe.

Napary z roślin

Łagodniejszym zamiennikiem fitoestrogenów będą odpowiednie zioła. Mogą być w czystej formie naparów z świeżych lub suszonych ziół albo jako gotowe tabletki. Trzeba jednak wspomnieć ,że zioła nia mają potwierdzonyej skuteczności jako sposób na zwiększenie piersi, ale też nie zaszkodzą, ponieważ mają dużo właściwości prozdrowotnych. Napar można sporządzić z roślin takich jak:

  • kozieradka, 
  • czerwona koniczyna, 
  • koper włoski 
  • czarnuszka. 

Wesprzeć możemy się także witaminą A i E , która zadba o kondycję skóry, tym samym o lepszy wygląd piersi.